Paspartular, çerçevelemenin genel konseptinde önemli bir rol oynamaktadır. Doğru şekilde seçilmiş ve uygulanmış bir paspartu, eser için mükemmel bir son dokunuş görevi görür.

Eseri dengeleyen ya da tam tersine renklendiren paspartular aynı zamanda eserlerdeki nüansları vurgulayan ve ayrıntılara dikkat çeken değerli bir işleve sahiptir.

Sanatınızı koruyun ve özel seçilmiş paspartularla seyircilerde hayranlık uyandırmalarını sağlayın. Bir çok renk ve farklı malzeme seçenekleriyle eserinize ve evinize en uygun paspartuları bizde bulabilirsiniz.

Bizde Neler Var?

İşletmemizde hemen her zevke hitap eden dekoratif, asitsiz, kadife, kumaş ve plastik paspartuları istenilen renk ve ölçülerde bulabilirsiniz. Eser ve tarzınıza uygun olarak tekli olduğu gibi ikili ya da üçlü paspartu kesimleri de yapılabilmektedir.

Paspartularımız, hassas kesim yapan özel makinelerde kesilmekte ve bu nedenle kesimler hem hızlı hem de pürüzsüz olmaktadır.

Paspartu Nedir?

Fransızca passe-partout “her şeyde geçer” kelimesinden dilimize geçen paspartu, ortasında boşluk bulunan ve genellikle fotoğraf, çizim ya da gravürlerin üstüne konulan karton ya da kağıt parçasıdır.

Bir başka değişle çerçeve ve eser arasındaki ön çerçeve olarak da tabir edilebilir. Paspartular düz renkte oldukları gibi çok renkli, kadife ve kumaş olabilmektedir.

Plastik Paspartu Nedir?

Plastik paspartu, tuval eserler için özel olarak tasarlanmış, karton paspartuların yerine geçen bir paspartu çeşididir. Böylelikle tuvallerinizin de fotoğraf ve kağıt eserler kadar zarif ya da tam tersine gösterişli bir görünüm elde etmesi sağlanmaktadır.