Çerçeveler bugünkü tanımıyla, XIV. yüzyıldan beri sanat eserleri için vazgeçilmez bir tamamlayıcı unsur olmuştur.

Siyah, ince, kalın ya da altın. Resimleriniz için doğru çerçeveyi bulmanıza ve mekanınız için taze bir görünüm elde etmenize yardımcı olacağız. Çerçevelerimiz yalnızca odalarınızı dekore etmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda değer verdiğiniz eser ve fotoğraflarınızı korur. Koleksiyonumuzda aradığınız her boyut ve tarzda plastik olduğu kadar ahşap çerçeveler de bulabilirsiniz.

Unutmayın çerçeveleme, duvarlarınıza yeni bir görünüm, eserlerinize ise yeni bir ev vermenin en hızlı yoludur.

Modern Çerçeveler

Resimleriniz için sade ve zarif bir görünüm arıyorsanız modern tarzdaki çerçevelerimiz tam size göre olabilir. XX. yüzyılda başlayan çerçeve yapımındaki minimalist etkiler günümüzde de halen popüler ve en çok tercih edilenler arasındadır. Bu tarz çerçeveler fotoğraf ve çağdaş eserler için ideal olup, çerçeve seçiminde kararsız olanlar için güzel bir alternatiftir.

Ahşap Çerçeveler

Ahşap, asırlar boyunca çerçeve yapımında kullanılan temel malzeme olmuştur. Doğal, sağlam ve hafif olması ahşap çerçevelerin tercih edilmesinin başlıca nedenleridir. Koleksiyonumuzda farklı dokulara ve doğal renklere sahip ahşap çerçeveler bulabilirsiniz. Çağdaştan geleneksele, her oda ve sanat eseri için uygundur.

Klasik Çerçeveler

Eserinize gösterişli bir görünüm kazandırmak istiyorsanız klasik çerçevelerimize göz atmanızı öneriyoruz. Bu çerçeveler süslü tasarımların kendini gösterdiği daha geleneksel bir dekorda rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Antika eserler ve tablolar için ideal bir seçenektir.

Çerçevelerimiz